Uždirbkite daugiau pinigų kaip BednBlue savininkas.

Kodėl verta dirbti su mumis?

  1. Jachtos įtraukimas į sąrašą užtruks minimaliai.
  2. Siūlome nemokamą pasaulinę jūsų jachtos reklamą.
  3. Už kiekvieną užsakytą užsakomąjį reisą pasiliekame tik 4% komisinių.

Esame čia, kad jums padėtume.

"BednBlue" visada pasirengusi padėti jums visais iškilusiais klausimais ar problemomis. Siūlome jums reikalingus įrankius ir išteklius - nuo jachtos paruošimo ir kainos nustatymo iki užsakymų patvirtinimo ir išmokėjimo.

Įtraukimas į sąrašą per 3 žingsnius

1 žingsnis

Spauskite čia į sąrašą savo jachta.

2 žingsnis

Tada įrašysite savo jachtos duomenis.

3 žingsnis

Pradėkite užsakinėti ir uždirbti pinigus!

Apie "BednBlue

Kas yra "BednBlue"?

BednBlue sudaro žmonės, turintys didelę patirtį jachtų frachtavimo pramonėje ir teikia vis modernesnę jachtų frachtavimo platfrom. Mūsų tikslas - užtikrinti tiesioginį ryšį tarp keliautojų ir jachtų savininkų, sumažinant išlaidas ir pašalinant riziką visoms dalyvaujančioms šalims.

Daugiau nei 11200 patenkintų savininkų!

  1. Uždirbkite daugiau.Savininkų, naudojančių "BednBlue" platformą, užsakomųjų laivų vertė vidutiniškai padidėjo 32%.
  2. Sutaupykite brangaus laiko.Mūsų pažangiausia platforma suteikia jums tinkamas priemones, kad galėtumėte lengvai valdyti savo jachtas ir tiesiogiai bendrauti su svečiais.
  3. Pagalba teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.Esame pasirengę padėti, kai tik jums mūsų prireikia.

Paprasti mokėjimai

Kaip svečiai moka?

"BednBlue" tvarko visus mokėjimus ir jums niekada nereikės tiesiogiai bendrauti su pinigais. Svečiai bus apmokestinti iš karto, kai tik atliks užsakymą.

Kaip gaunate atlyginimą?

Tai labai paprasta. Jūsų mokėjimas automatiškai pradedamas vykdyti praėjus 24 valandoms po svečio atvykimo. Kai kurie iš būdų, kuriuos galite nustatyti mokėjimams, yra tiesioginis indėlis, tarptautinis banko pervedimas arba "PayPal".

Pajamos ir mokesčiai.

Jachtos įtraukimas į BednBlue sąrašą yra nemokamas. BednBlue ima tik 4% savininkų aptarnavimo mokestį už kiekvieną rezervaciją, kuris padengia sandorio išlaidas.

Dažnai užduodami klausimai

Neturiu laiko išvardyti savo jachtų. Ar galite tai padaryti už mane?

Norėdami įtraukti savo jachtą į sąrašą, turite susikurti naudotojo paskyrą. Saugumo sumetimais prieigą prie savo paskyros turėsite tik jūs, todėl mes negalėsime įtraukti jūsų jachtos į sąrašą už jus. Jachtos įtraukimas į sąrašą užtruks minimaliai, nes procesas yra paprastas, o vidutiniškai vienos jachtos įtraukimas į sąrašą trunka 15 minučių.

Ar mano jachtos įtraukimas į BednBlue sąrašą yra įpareigojantis susitarimas?

Tai nėra privalomas susitarimas. Bet kuriuo metu galėsite išnuomoti savo jachtą už "BednBlue" platformos ribų. Tačiau svarbu, kad "BednBlue" svetainėje nuolat atnaujintumėte savo jachtos kalendorių dėl laisvų datų, kad negautumėte užsakymo užklausų dėl datų, kurios jau rezervuotos.

Ar reikia ką nors daryti įtraukus jachtą į sąrašą?

Jei reikės imtis kokių nors veiksmų, apie tai jums pranešime. Kiekvieną kartą pateikę užsakymo užklausą ir susimokėję užsakymo sumą, gausite el. laišką ir SMS žinutę užsakymui patvirtinti.

Aš siūlau tik vienos dienos kruizus, ar galiu įtraukti savo jachtą į sąrašą?

Savo sąraše galite lengvai nurodyti, kad siūlote tik vienos dienos kruizus.

Ar esate pasirengę uždirbti?
Ar esate pasirengę uždirbti?